CitySecurity hooldusjuht Rauno

CitySecurity hooldusjuht Rauno
24.09.2021

Esimese hooga võib tunduda, et tegu on maastikuratturiga, aga tegelikult on tegu CitySecurity tööka hooldusjuhi Raunoga, kellele meeldib vabal ajal teha sporti.

Mõned faktid Raunost:

  • Ta on kohusetundlik ja jälgib, et kõik tööülesanded oleksid täidetud.
  • Ta hoiab end pidevalt kursis valdkonna teemadega. Näiteks kuulab erialaseid podcaste, loeb uudiskirju, käib koolitustel ning alustas sügisel magistriõpinguid.
  • Koostab hinnapakkumisi, vastab päringutele ja reageerib väljakutsetele.
  • Katsetab alati uusi asju, näiteks see suvi sõitis esimest korda wakeboard- iga.
  • Juhul kui on vaba aega meeldib Raunole käia metsas matkamas, talvel suusatada, suvel sõita jalgrattaga ning osaleda spordivõistlustel.

Peale õpingute lõpetamist Tallinna Tehnikaülikoolis 2017. aastal, kandideeris Rauno meie ettevõttesse elektriku ametikohale. Olles töökas, kohusetundlik ja omades arenemissoovi, liikus ta organisatsioonisiseselt edasi projektijuhiks, siis objektijuhiks ning kaks aastat tagasi sai Raunost CitySecurity hooldusjuht. 

 

Täna otsib Rauno oma meeskonda hooldustehnikut, kellel on: 

varasem töökogemus nõrkvoolu- ja elektripaigaldise hooldamises või paigaldustöödes ning oskad lugeda ehitusalaseid projekte, jooniseid. Omad turvatehnik 4 kvalifikatsiooni, B-kategooria juhilubasid ja kasutad oskuslikult arvutit. Hea suhtlejana räägid nii eesti kui vene keelt, teed tööd tulemuslikult ning pead kinni tähtaegadest.

 

Tutvu tööpakkumisega ja  kandideerimiskeskuse kaudu SIIN, või saada oma CV e- postile info@citysecurity.ee .