CitySecurity reageerib riketele konkurentidest kiiremini

CitySecurity reageerib riketele konkurentidest kiiremini
29.07.2021

Nädalavahetusel helistas automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi rikke tõttu CitySecurity OÜ ööpäevaringsele rikketelefonile Eesti hinnatud haldusfirma esindaja. Objekti tegelik hooldaja ei nõustunud tehnikuid saatma riket kõrvaldama.

 

Nädalavahetusel helistas automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) rikke tõttu CitySecurity OÜ ööpäevaringsele rikketelefonile Eesti hinnatud haldusfirma esindaja. Objekti tegelik hooldaja ei nõustunud saatma samal päeval tehnikuid riket kõrvaldama. CitySecurity OÜ reageerib lepinguliste klientide elektri- ja nõrkvoolusüsteemi riketele ööpäevaringselt. Keskmine reageerimise aeg on hoolduslepingust sõltuvalt 1-4 tundi. 


CitySecurity OÜ juhataja Tarmo Kuusk sõnul on ettevõte reageerinud ka varasemalt erakorralistele lepinguvälistele väljakutsetele. Levinud probleem on, et hoolduslepingu sõlmimisel ei lepita kokku riketele reageerimise aega. "Pakume lepingulistele klientidele erinevaid riketele reageerimise pakette" sõnas Kuusk. Täpsemalt saad lugeda SIIN.

 

CitySecurity OÜ teostab elektri- ja nõrkvoolu paigaldise hooldust.

CitySecurity OÜ on teenindusettevõte, mis teostab elektri- ja nõrkvoolu paigaldise hooldust. Videovalvesüsteemid, valvekaamerad, ATS, tulekahjusignalisatsiooni hooldus, elektrikäit, mehitatud ja tehniline valveteenus - kõiges selles omame pikaajalisi kogemusi äriklientide teenindamisel.

Küsi personaalset pakkumist info@citysecurity.ee