Ehitasime automaatse valgustusjuhtimise lahendusega eramu Nõmmel

Ehitasime automaatse valgustusjuhtimise lahendusega eramu Nõmmel
01.07.2021

CitySecurity meeskond ehitas valmis oma heale kliendile automaatse valgustusjuhtimise süsteemi, mis tagab tema kodule isejuhtiva välisvalgustuse talituse.

Põnev projekt sai alguse kliendi soovist, millele leidsime personaalse ja hästi sobiva lahenduse.

Töö käigus lisati tehnoruumi automaatikamoodulid ning teostati muudatusi kaabeldussüsteemis.Valgustuse juhtimise automaatseks tööks eemaldati varasemalt paigaldatud lihtlülitid. Moodulis olev juhtimise loogika seadistati HDL BUSPRO2 programmiga. Lisati erinevad valmidused selle tarbeks, kui tulevikus on soov olemasolevaid süsteeme täiendada.

Projekti tulemusena lülitub täisvalgustus sisse vaid hämarperioodil. Südaööst kuni kella kuueni hommikul kumab õues hoovivalgustus. Seadistuse kohaselt läheb perimeeter- ehk täisvalgusti põlema ka häire ning väravasse sissesõidu korral. Manuaalselt saab kõiki seadistusi mugavalt muuta nii nutiseadmest kui ka elektrikilbist.

Kliendi sooviavaldusest töö valmimiseni kulus CitySecurity meeskonnal vähem kui paar nädalat. Automaatne valgustuslahendus on mugav ja aitab kokku hoida elektrikulusid. Tuled ei unune põlema ning valgustust saad sulgeda ka distantsilt.

Tekkis huvi? Kirjuta meile info@citysecurity.ee .